REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)
Sklep sieci Media Markt

Sklep sieci Media Markt (Media Markt)

Proces integracji sieci handlowych Media Markt i Saturn dobiegł końca. 22 placówki Saturna w całej Polsce funkcjonują już pod szyldem MediaMarkt. Strategiczna decyzja pozwoliła na wzmocnienie pozycji marki na polskim rynku.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

Obecnie w Polsce funkcjonuje 86 sklepów Media Markt z szeroką i atrakcyjną ofertą najnowszej elektroniki użytkowej.  Kanały sprzedaży obu sieci zostały zintegrowane pod marką Media Markt. Sieć przejęła i realizuje wszystkie zobowiązania wobec klientów Saturna dotyczące zakupionych wcześniej towarów oraz usług.  

- Media Markt umacnia swoją pozycje na polskim rynku dzięki temu, że maksymalnie koncentruje się na potrzebach klientów i zapewnia im coraz lepsze doświadczenia zakupowe. Działając pod jedną silną marką możemy jeszcze efektywniej realizować założone cele - podkreśla Marcin Rosati, prezes zarządu Media Markt Saturn Polska.

Media Markt konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, starając się dotrzeć do jak najszerszego grona konsumentów. W październiku br. sieć powiększy się o kolejny sklep stacjonarny, który zostanie uruchomiony w nowej katowickiej Galerii Libero. 

Sieć była prekursorem nowoczesnej dystrybucji elektroniki użytkowej w Polsce. Wyróżnikiem zawsze była charakterystyczna, inteligentna reklama, atrakcyjna oferta cenowa i najszerszy pakiet usług, który jest stale wzbogacany. Klienci cenią fachowe doradztwo i wysoki standard obsługi.

Media Markt Saturn Polska to wiodący dystrybutor elektroniki użytkowej w Polsce. Obecnie grupa prowadzi w Polsce 86 sklepów Media Markt oraz sklepy internetowe mediamarkt.pl oraz redcoon.pl. W całej Polsce sieć Media Markt zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony