REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Supermarket SPAr w Quick Park Oława przyjął się na lokalnym rynku

Supermarket SPAr w Quick Park Oława przyjął się na lokalnym rynku (mat. prasowe)

Po sukcesie supermarketu w Quick Park Oława sieć SPAR powiększy się o kolejny obiekt zlokalizowany w centrum handlowym. Pod koniec lutego placówka o powierzchni blisko 1,2 tys. mkw rozpocznie pracę w Quick Park w Mysłowicach.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. W obiekcie o powierzchni ok. 13,2 tys. mkw GLA znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych i placówek gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Pod koniec lutego do grona najemców dołączy sieć SPAR z dużym supermarketem.

– Już wkrótce nastąpi otwarcie supermarketu SPAR. To kolejny sklep tej sieci, który funkcjonował będzie w galerii Quick Park. W grudniu 2017 r. ruszyła placówka w Quick Park Oława i już po kilku miesiącach można stwierdzić, że spełnia ona potrzeby i oczekiwania klientów, dostosowując się do warunków lokalnego rynku. SPAR ma mocną pozycję na rynku, szczególnie w południowej Polsce, jestem więc przekonany, że doskonale sobie poradzi także w Mysłowicach – mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Grupy Real2B, dewelopera i operatora sieci Quick Park.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 250 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

W ciągu minionego roku 2017, Quick Park w Mysłowicach odwiedziło ponad 2 mln klientów. Obok oferty handlowej, korzystają oni także z coraz liczniejszych punktów usługowych, w tym biura podróży czy placówki Poczty Polskiej. Obecnie w obiekcie wynajęte jest ponad 95 proc. powierzchni handlowej.

Obiekty Quick Park lokalizowane są w mniejszych miejscowościach, do ok. 100 tys. ludności. Pierwsze dwa centra ruszyły w w listopadzie 2016 r. w Strzegomiu i Mysłowicach. W 2017 roku został otwarty kolejny w Oławie, a w budowie są obiekty m.in. w Sulechowie, Olkuszu, Kępnie oraz Konstancinie-Jeziornej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony