REKLAMAInpost - baner główny 14.08-14.09
fot. Stokrotka

fot. Stokrotka

28 września ubiegłego roku Stokrotka świętowała otwarcie 400. sklepu w Rykach. Dokładnie rok później, w miejscowości Krzczonów w woj. lubelskim, odbyło się uroczyste otwarcie 500. sklepu sieci.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

Asortyment Stokrotki w Krzczonowie dostosowany został do potrzeb klientów. Oprócz działów typowo spożywczych, sklep ma rozbudowaną ofertę artykułów przemysłowych. Przy ladzie tradycyjnej klienci mogą kupić mięso i wyselekcjonowane wędliny od lokalnych i ogólnopolskich dostawców, sery oraz produkty garmażeryjne. Na stoisku piekarniczym znajdą natomiast wybór pieczywa i ciast od lokalnych piekarzy, a także pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego surowca.

Obsługę sklepu w większości stanowią mieszkańcy gminy. Kadra kierownicza została wyłoniona na drodze awansów wewnętrznych.

- Otwarcie 500-setnego sklepu świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy i jest dla nas powodem do ogromnego zadowolenia. Zależy nam na tym, aby być jak najbliżej swoich konsumentów, dlatego nie zwalniamy tempa otwarć nowych placówek detalicznych i jeszcze do końca tego roku chcemy posiadać około 560 sklepów w całej Polsce – zapowiada Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotka Sp. z o.o. w Lublinie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zaciekawiony 3 9 miesięcy temuocena: 50% 

  Razem z SANO ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gutyj 2 9 miesięcy temuocena: 67% 

  najbardziej beznadziejna sieć handlowa w Polsce, nuda i jeszcze raz nuda i drożyzna

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bakbar 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

  jak się zmruży oczy i spojrzy to wygląda to to jak dino

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony