REKLAMAVOG - baner główny 2018
Reklama oferty sieci sklepów Stokrotka

Reklama oferty sieci sklepów Stokrotka (materiały własne)

Dariusz Kalinowski, prezes Emperia Holding poinformował, że spółka intensyfikuje od kilku miesięcy działania marketingowe, a dzięki wzrostowi obrotów firma może pozwolić sobie na coraz bardziej agresywne działania promocyjne i reklamowe, nie tylko w radio, ale także w telewizji.

REKLAMAPszczółka - Belka w artykułach - Fantazje (09-12.12.2018)

Warto przypomnieć, że pierwsze telewizyjne reklamy Stokrotki pojawiły się dopiero w tym roku. - Procentowo wydatki są na tym samy poziomie co dotychczas, ale kwotowo są znacznie wyższe. Dzięki temu możemy podejmować działania marketingowe, których nie mogliśmy podejmować dotychczas. Od tego roku nasze reklamy systematycznie pojawiają się w telewizji. Stać nas na to, a jednocześnie nie wywraca to nam wskaźników, a ma dobre przełożenie na wyniki sprzedażowe w sklepach – tłumaczy Dariusz Kalinowski.

Kwartalne koszty marketingu do przychodów (w proc.) w przypadku spółki Stokrotka wahają się w ciągu ostatnich trzech lat od 0,9 do 1,2 proc. przychodów. Jednocześnie warto przypomnieć, że przychody w III kw. 2017 r. wzrosły do 636 mln zł, w porównaniu z 574,1 mln zł w tym samym okresie roku ubiegłego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Tyrajaca Stokrotka 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Skoro wyniki finansowe są wyższe może trzeba zadbać o pracowników którzy masowo odchodzą do innych firm oferujących wyższe wynagrodzenia o 500- 600 zł!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony