REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(mat. prasowe)

9 maja sieć Jula otwiera pierwszy market w Bydgoszczy. To 13. placówka w Polsce i jednocześnie setny multimarket sieci Jula, która poza rynkiem polskim działa także w Szwecji, skąd się wywodzi, oraz w Norwegii.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

– Otwarcie setnego sklepu właśnie w Polsce cieszy szczególnie. Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Otwarcie setnego sklepu to powód do podwójnego świętowania, ponieważ Jula obchodzi w tym roku także czterdziestolecie działalności – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula.

– To kolejny przełomowy moment w historii firmy, którą tworzyłem od początku jej istnienia wspólnie z moim ojcem Larsem-Göranem. Czterdzieści lat temu sieć sklepów była naszym marzeniem, dziś to marzenie stało się rzeczywistością – zapewnia Karl-Johan Blank, właściciel firmy.

Bydgoska Jula ma powierzchnię ponad 2360 mkw, z czego większość zajmuje część handlowa – prawie 1950 mkw. W sklepie zatrudnienie znalazło 18 osób. Dzięki obecności punktu ratalnego, klienci sklepu mogą skorzystać z kredytu. Market oferuje 15 tys. artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających wykonywanie codziennych czynności.

– Koncept multimarketu gwarantuje wygodne i szybkie zakupy i jest odpowiedzią na współczesny tryb życia. Ten format jest bardzo popularny na rynku skandynawskim – wyjaśnia Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula Poland.

Asortyment bydgoskiego multimarketu obejmuje osiem kategorii produktowych: Narzędzia i maszyny; Artykuły budowlane i farby; Elektryka i oświetlenie; Odzież i artykuły BHP; Ogród; Wypoczynek; Motoryzacja I Gospodarstwo domowe

Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku.

W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia blisko 350 osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony