REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)
Hipermarket sieci Tesco w Krakowie

Hipermarket sieci Tesco w Krakowie (materiały własne)

850 pracowników Tesco towarzyszyło dziś swoim pociechom w pierwszym dniu szkoły. Firma zapewniła dzień wolny dla każdego rodzica, którego dziecko idzie do pierwszej klasy, a także kupony rabatowe dla wszystkich opiekunów, których pociechy są w wieku szkolnym. Z oferty tej mogło skorzystać ponad 5 tysięcy pracowników Tesco Polska.

REKLAMA

Tesco podkreśla, że „stara się pomóc swoim pracownikom w prowadzeniu zrównoważonego życia. W polskim oddziale pracownicy Tesco posiadają niemal 18 tysięcy dzieci w wieku do 18 lat. Z racji, że pierwszy dzień szkoły to wielkie wydarzenie dla każdej rodziny, Tesco zorganizowało dzień wolny dla 850 rodziców, aby mogli być z pierwszakami w szkole.”

Zapewniono również wsparcie finansowe dla ponad 5 tysięcy pracowników, których dzieci w wieku od 6 do 18 lat rozpoczynają lub kontynuują edukację. Rodzice pracujący w Tesco mogli skorzystać z kuponu rabatowego na artykuły szkolne, a także ze specjalnego bonu na zakup produktów z nowej kolekcji odzieży szkolnej F&F.

W zeszłym roku firma wprowadziła program dla młodych rodziców. W jego ramach każdy nowy rodzic pracujący w Tesco otrzymuje pakiet wszystkich niezbędnych produktów dla dzieci, takich jak pieluchy czy olejki dla niemowląt. Tylko w tym roku oddział w Polsce powitał 518 dzieci, które zostały obdarowane pakietami.

Ponadto, po raz trzeci firma zorganizowała Letni obóz Tesco dla dzieci z mniej zamożnych rodzin, aby zapewnić im atrakcyjne wakacje z ciekawym, rozwijającym programem. W minione lato liczba miejsc została zwiększona o 25 proc., dzięki czemu 380 dzieci mogło pojechać na wakacje z Tesco.

Tesco Polska działa na polskim rynku od 1995 roku. Struktura sieci składa się na blisko 350 sklepów – od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma oferuje klientom produkty ponad 3700 polskich dostawców, co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad 4 milionów klientów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 16

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (5)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ewa 5 5 miesięcy temu

  Tesco mydli oczy światu. Zamykają biznes i tyle w temacie. A wszyscy pożal się boże pracownicy będą mieli dużo wolnego czasu. Syf, brud, smród. Jakość tego całego towarzystwa pozostawia dużo do życzenia. Oni ich jakoś specjalnie rekrutowali, że takich "orłów" powybierali...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ona 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

  To czym chwali się Tesco co robi dla swoich pracowników nie pokrywa się z rzeczywistością

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pracownica 3 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Pracownicy na wychowawczym też nie dostali bonów na przybory dla dziecka "bo nie są aktywni"

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Monika 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Jakoś nie wszyscy pracownicy dostali wczoraj wolne. Ja też pracuję w Tesco i mam syna a nie dostałam wolnego tylko musiałam przyjść na popołudnie do pracy. A po za tym nie wszyscy pracownicy dostali jeszcze bony na zakup przyborów do szkoły!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rafik 1 5 miesięcy temuocena: 50% 

  Tesco zamyka sklepy, niedługo ich pracownicy będą mieli wolnego czasu pod dostatkiem

  oceń komentarz
do góry strony