REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. PGS)

Ogólnopolska sieć sklepów spożywczych Top Market kontynuuje działania wizerunkowe i zmienia logotyp. To wstęp do odświeżenia marki i budowy większej świadomości wśród klientów.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Zmienione logo Top Market jest prostsze, bardziej czytelne i nowoczesne, bezpośrednio nawiązujące do wizerunku sieci sklepów. Utrzymany został jednak charakter logotypu, który ma podkreślać najwyższą jakość usług oraz – poprzez kolorystykę - główny atrybut marki: polski charakter produktów. Sieć zmienia logotyp po 15 latach dotychczas używanego projektu.

- Zależało nam, aby odświeżyć logo Top Market zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu, pozostawiając jednocześnie skojarzenia z polskością, wyjątkową jakością produktów i obsługi – wyjaśnia Michał Sadecki, prezes Polskiej Sieci Supermarketów, skupiającej m.in. sklepy Top Market, Delica, Minuta 8.

Nowe logo Top Market pojawi się na szyldzie flagowego sklepu sieci, który wkrótce zostanie otwarty w Otwocku w ramach kompleksu Galerii Kupieckiej. To największy sklep sieci, w pełni odpowiadając nowym standardom wprowadzonym przez Top Market w 2019 roku.

Odświeżenie logotypu i wystroju obejmie kolejne placówki sieci w całym kraju w 2020 roku. To drugi etap działań wizerunkowych podjętych przez sieć w 2019 roku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Darc 1 6 miesięcy temu

  Od zmiany logo ceny im raczej nie zmaleją...?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony