REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )
Właściciel sieci Topaz, Zbigniew Paczóski

Właściciel sieci Topaz, Zbigniew Paczóski (Topaz)

Sieć sklepów Topaz w odpowiedzi na apel lokalnych szpitali przekazała kilka tysięcy maseczek, rękawiczek ochronnych oraz artykułów spożywczych dla pracowników Szpitala Miejskiego w Siedlcach oraz szpitali w Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i w Węgrowie.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W trosce o dobro medyków i innych pracowników szpitala, sieć sklepów Topaz przekazała tysiące najpotrzebniejszych artykułów mających pomóc w walce z epidemią koronawirusa. Przekazane materiały, jak deficytowe maseczki czy rękawiczki jednorazowe, mają przyczynić się do bieżącej pracy związanej z diagnostyką i ratowaniem życia oraz zdrowia zakażonych osób, z kolei artykuły spożywcze takie jak woda, produkty instant (dania gotowe, kisiele, budynie) czy czekolady trafią do lekarzy, którzy stoją dziś na pierwszej linii w walce z koronawirusem.

Jednocześnie z początkiem przyszłego tygodnia, tj. od 30 marca 2020 roku, co najmniej do Świąt Wielkanocnych, restauracja Brofaktura (której właścicielem jest sieć sklepów Topaz) zobowiązała się dostarczać codziennie, przez 7 dni w tygodniu, blisko 100 darmowych zestawów obiadowych dla wszystkich pracowników Szpitala Miejskiego w Siedlcach.

Władze sieci Topaz tłumaczą swoje działania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Podkreślając, że „w tych trudnych dla wszystkich chwilach wielkim zaszczytem jest móc wspierać pracowników służb medycznych w ich jeszcze trudniejszej niż zwykle codziennej pracy, w walce z epidemią koronawirusa w Polsce.”

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony