REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)
Delikatesy Premium w Krakowie

Delikatesy Premium w Krakowie (mat prasowe)

Według najnowszych danych z końca listopada 2019 r. sieci franczyzowe GK Specjał – Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal – mają już ponad 8700 sklepów. Trwa akcja modernizacji kolejnych placówek.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

W oddziale Tomaszów, w Hrubieszowie, wspólnie z właścicielami operator otworzył Delikatesy Sezam. Sklep został powiększony i wyremontowany, zostały w nim wdrożone standardy sieci. W ofercie placówki znalazły się wypieki z należącej do właścicieli piekarni oraz wiejskie wędliny.

W oddziale Lublin, w miejscowości Zagłoba, także uruchomiono Delikatesy Sezam po modernizacji. Sklep ten należał do długoletniej klientki GK Specjał, która prowadzi również Delikatesy Premium. Obecnie przekazała sklep synowi i w nowym formacie przeszedł całkowitą modernizacje, z nowym ustawieniem sali sprzedaży oraz wymianą urządzeń.

Kolejne Delikatesy Sezam ruszyły w miejscowości Grochowce, w oddziale Rzeszów. Sklep powstał w nowo wybudowanym obiekcie z dużym parkingiem dla klientów. Wdrożone zostały standardy wyposażenia oraz wizualizacja zewnętrzna dedykowane dla tego formatu. Na szczególną uwagę zasługuje duże stoisko owocowo-warzywne.

W oddziale Kraków, w miejscowości Krzeszowice, zostały uruchomione Delikatesy Premium. Przeprowadzono modernizację placówki z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem obowiązujących standardów wyposażenia. Domeną sklepu jest stoisko mięsno-wędliniarskie.

Także w Krakowie miało miejsce ponowne otwarcie funkcjonujących Delikatesów Premium, które po czterech latach zostały powiększone. Obecnie powierzchnia sali sprzedaży to 320 mkw. Z racji powierzchni w sklepie stał się dostępny szerszy wybór asortymentu, a w szczególności produktów świeżych. Stoisko piekarnicze prowadzi wypiek pieczywa.

W miejscowości Rudnik koło Myślenic uruchomiono kolejne, trzecie już Delikatesy Premium. Sklep przeszedł remont zarówno sali sprzedaży, gdzie wprowadzono nowe ustawienie sali sprzedaży, jak i na zewnątrz, gdzie została wdrożona nowa wizualizacja. Właściciel postawił na szeroki wybór asortymentu zarówno suchego, jak i kategorii świeżych.

Także w miejscowości Mszalnica koło Nowego Sącza ruszyły Delikatesy Premium. Sklep został powiększony do 170 mkw, przez co można było zwiększyć ofertę w każdej z grup asortymentowych. Powiększone zostały również wszystkie stoiska świeże.

Kolejne otwarcie Delikatesów Premium miało miejsce w oddziale Gdańsk, w miejscowości Kartuzy. W sklepie zostały zastosowane standardy wyposażenia przypisane do formatu Premium, wdrożone zostały również planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe, co zdecydowanie polepszyło prezentację i czytelność produktów.

W oddziale Wrocław otwarcie miało miejsce w Bystrzycy Kłodzkiej. W sklepie zostały wdrożone standardy wyposażenia stosownie do dedykowanego formatu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~erazm 1 4 miesiące temuocena: 100% 

  Co delikatesowego mozna kupic w Delikatesach i to Premium? Wolowine z Kobie? Ostrygi? Kawior z jesiotra? A moze chociaz fois gras lub wolowine z Limusine? Slowo "delikatesy" zobowiazuje, a juz "premium" znaczy lepiej niz Alma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony