REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Międzynarodowy e-operator, firma Staples Europe ​​rozszerza swoją obecność w Polsce. W ubiegłym roku firma Staples otworzyła i rozwinęła swoje Globalne Centrum Kompetencji w Gdańsku. Kolejnym krokiem jest rozwój Business Advantage - dywizji firmy zajmującej się relacjami z biznesem.
REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Staples Global Competence Centre w Gdańsku powstało w zeszłym roku przy wsparciu Invest in Pomerania, inicjatywy reprezentującej m.in lokalne władze samorządowe. Centrum szybko przerosło swoją pierwotną siedzibę i obecnie przeniosło się do budynku Olivia Six. Staples Global Competence Centre zatrudnia ekspertów z szerokiej gamy specjalizacji takich jak: IT, e-commerce, łańcuch dostaw czy telekomunikacja i dostarcza strategiczne, analityczne oraz operacyjne wsparcie biurom Staples w całej Europie, a wsparcie telekomunikacyjne na całym świecie.

- Szybki rozwój naszego Globalnego Centrum Kompetencji potwierdza, że Gdańsk, z takimi zasobami jak rozwinięte zaplecze uniwersyteckie i dobrze wykształcona kadra, jest idealną lokalizacją dla biznesu".Jesteśmy podekscytowani wizją rozwoju w polskim centrum naszej firmy - mówi John Wilson, prezes Staples International i zarządzający Global Transformation.

W ostatnich latach firma Staples realizowała również szereg kluczowych inwestycji w zakresie operacji dostarczania produktów i usług dla biznesu, co wpływa na ich dynamiczny rozwój.

Staples jest największym na świecie dostawcą materiałów biurowych i trzecim największym internetowym sprzedawcą detalicznym materiałów biurowych. Firma działa na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Europy, Azji, Australii i Nowej Zelandii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony