REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Sklep w Barcinie to 18. placówka w ramach struktury własnościowej sieci Sklep Polski

Sklep w Barcinie to 18. placówka w ramach struktury własnościowej sieci Sklep Polski (mat. prasowe)

W sobotę 16 września w Barcinie rozpoczął pracę kolejny sklep własny sieci Sklep Polski. To 18. placówka sieci, działająca w ramach struktury własnościowej. Łącznie sieć Sklep Polski ma ponad 500 sklepów, zlokalizowanych w sześciu województwach

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Nowy sklep w Barcinie ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 150 mkw. Placówka oferuje m.in. bogatą ofertę produktów świeżych – owoce i warzywa, nabiał oraz mięso/wędliny. W ofercie jest również pieczywo z lokalnej piekarni, krojone na miejscu w sklepie.

– Chcemy konkurować na rynku nie tylko niską ceną, ale także świeżością i jakością. Stawiamy na produkty świeże i najwyższą jakość oferty. Zależy nam na tym, aby być blisko naszych klientów i zaoferować im wygodne zakupy w przyjemnej atmosferze – mówi Rafał Bogucki, dyrektor sieci struktura własnościowa.

Struktura własnościowa liczy już 18 sklepów. Cała sieć Sklep Polski to już ponad 500 sklepów zlokalizowanych w 6 województwach: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubuskie, dolnośląskie, zachodnio-pomorskie.

Sieć Sklep Polski powstała w 1999 roku z inicjatywy właścicieli niezależnych sklepów oraz gnieźnieńskiej firmy PHUP Andrzej Szeszycki. Celem konsolidacji sklepów było utworzenie zintegrowanej sieci detalicznej. Początkowo sieć Sklep Polski funkcjonowała jako integralna część firmy PHUP Andrzej Szeszycki. W kwietniu 2008 r. została wyodrębniona spółka PHUP Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski Sp.k., która jest częścią grupy kapitałowej PHUP Gniezno. Jest to firma rodzinna o kapitale polskim.

Sieć rozwija się w oparciu o centra dystrybucji głównego dostawcy PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia, dlatego też najwięcej sklepów znajduje się w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony