REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

Firma Google opublikowała najświeższe dane geolokalizacyjne pokazujące jak w ostatnim czasie Polacy zmienili swoje zwyczaje związane z miejscami pobytu i przemieszczaniem się. A trzeba przyznać, że pandemia koronawirusa zmieniła je radykalnie.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

(materiały prasowe)

Dane firmy Google z końca marca pokazują, że Polacy niemal przestali odwiedzać miejsca związane z handlem i rekreacją, w tym restauracje i kawiarnie (-78 proc.), radykalny spadek odwiedzin zanotowały także sklepy spożywcze i apteki (-59 proc.), przestaliśmy także spacerować po parkach (59 proc.).

Znacznie mniej podróżujemy, węzły przesiadkowe (stacje, przystanki, dworce) zanotowały 71-proc. spadek liczby odwiedzających.

Jednocześnie w miejscach pracy pojawia się jedynie 36-proc. Polaków mniej niż w okresie przed koronakryzysem. Dziwi także niewielki, bo 13-proc. wzrost obecności naszych rodaków w miejscach zamieszkania.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~AH 2 miesiąc temu

  w porównaniu do czego - do pandemii z przed 2 lat ? czy z przed 3 ? LFL

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tu i teraz 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Aha-ha! Mniej klientów, ale koszyk się zwiększył! Utargi po +300% minimum! Po co ta ściema? Chyba nie o ilość paragonów, a utargi chodzi każdemu sklepowi?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony