REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(wiadomoscihandlowe.pl /PJ)

Sławomir Neumann, przewodniczący pomorskiej Platformy Obywatelskiej,  powiedział w poniedziałek w Gdańsku, że Koalicja Obywatelska, będzie starała się, aby nie doszło do fuzji Grupy Lotos z PKN Orlen.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Niezmiernie ważne dla nas będzie niedopuszczenie do tego, żeby Lotos zginął z mapy Gdańska, z mapy Pomorza, żeby doszło do połączenia i przejęcia właściwie przez PKN Orlen Lotosu – mówił podczas briefingu. - Na to nie będziemy dawali nigdy zgody i będziemy robić wszystko, żeby zablokować te fuzje, zmiany czy przejęcia sreber rodowych Pomorza - powiedział Neumann.

Warto przypomnieć, że poseł zasiada w sejmowej komisji do spraw energii i Skarbu Państwa.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mikuś 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Jednak Neumann rządzi pomorzem, nie dość, że zablokowali fuzję, to jeszcze wstawili swojego prezesa Wittstocka wraz ze świtą i starą ekipą. A podobno to PiS wygrał wybory.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jack 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Jasne, że Pan Neumann i całe PO nie pozwoli aby doszło do połączenia Orlenu i Lotosu. Zapewne mają inne plany. Bardziej na rękę by im było aby to oni mogli sprzedać Lotos np. Niemcom. Po połączeniu obie spółki będą bardzo silnym graczem na rynku europejskim. Zresztą Orlen już jest.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony