REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)
Gang Słodziaków dłużej w Biedronce

Gang Słodziaków dłużej w Biedronce (wiadomoscihandlowe.pl)

Biedronka informuje klientów o przedłużeniu terminu możliwości odbioru maskotek i książek z Gangu Słodziaków. W sklepach porozwieszano małe karki przypominające o przedłużeniu promocji. Sieć w ten sposób próbuje złagodzić oburzenie najmłodszych klientów. 

REKLAMA

Nie wszyscy klienci Biedronki, którzy zbierali naklejki upoważniające do odbioru maskotek i książek z bohaterami Gangu Słodziaków, mieli możliwość odebrać upatrzonego pluszaka. W wielu sklepach maskotki skończyły się przed 17 listopada br. Sieć wprawdzie informowała, że promocja obowiązuje do wskazanej daty lub wyczerpania zapasów, ale klienci byli rozczarowani.

Biedronka przedłużyła termin odbioru maskotek i książek, jednak klienci sami muszą zgłosić się do biura obsługi dyskontera. Na stronie Gangu Słodziaków widnieje komunikat: „Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam. Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta”. 

Sieć sklepów należąca do Jeronimo Martins informuje również o przedłużeniu promocji w komunikatach umieszczonych w sklepach obok cenówek, przy popularnych produktach. Obok cen pieczywa i warzyw porozwieszano małe, zielone karteczki ze szczegółowymi informacjami, jak odebrać maskotki i książki z bohaterami Gangu Słodziaków.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony