REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Zawartość materiałów pochodzenia biologicznego w listwach cenowych firmy HL Display w zależności od profilu wynosi od 75% do 85%

Zawartość materiałów pochodzenia biologicznego w listwach cenowych firmy HL Display w zależności od profilu wynosi od 75% do 85% (fot. materiały prasowe HL Display)

Strona 2 z 2
REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

HL Display stwarza możliwości zrównoważonych działań również w innych obszarach handlu detalicznego, np. w dziale owoców i warzyw firma oferuje modułowy system półek i modułów Sigma Shelf. W Europie, Stanach Zjednoczonych i w Emiratach Arabskich niektóre sklepy detaliczne zostały już wyposażone w ten system. Sigma Shelf przyczynia się do zmniejszenia marnowania żywności, przyciąga uwagę, a co za tym idzie, poprawia wyniki sprzedaży. Podobnie jest w przypadku pojemników do produktów sypkich, sprzedawanych luzem. W listopadzie ub.r. takie pojemniki zostały wprowadzone w ramach nowej koncepcji sieci REWE Marktliebe w Niemczech. Towary takie jak ryż, makaron, płatki owsiane, orzechy i suszone owoce można tam znaleźć luzem na stoisku z produktami nieopakowanymi, w pojemnikach HL Display do samodzielnego napełniania. – Koncept Zero Waste [idea ograniczająca straty żywności i redukcję odpadów – red.] to także ważny temat w Wielkiej Brytanii, gdzie na jesieni tego roku nasz system został wyróżniony nagrodą Popai Award – mówi z dumą Rafał Lewandowski.

Firma HL Display jest wiodącym dostawcą rozwiązań merchandisingowych i komunikacyjnych, który pomaga swoim klientom na całym świecie w tworzeniu lepszych doświadczeń zakupowych dla konsumentów. Założona w Szwecji w 1954 roku Grupa HL działa w 50 krajach i zapewnia sprzedawcom detalicznym oraz producentom rozwiązania w zakresie wsparcia sprzedaży (POS). Jej produkty podnoszą sprzedaż, zmniejszają koszty pracy i ilość odpadów. Polski oddział HL Display ma siedzibę w Warszawie, natomiast światowa centrala firmy znajduje się w Sztokholmie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony