REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)

(Fot. materiały prasowe)

Trwa kampania promująca soki Tymbark z oferty firmy Maspex Wadowice.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)

W kampanii, która ma swoją odsłonę również w mediach społecznościowych, podkreślone są zalety soku pomidorowego jako naturalnego źródła błonnika i potasu. Producent informuje również, że soki Tymbark są teraz dostępne w wygodnych, lekkich butelkach PET, co jest odpowiedzią na zabiegany styl życia konsumentów.

Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty są dostępne w ponad 30 krajach na świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze.

Maspex Wadowice, którą kieruje Krzysztof Pawiński, jest liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, czołowym producentem na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i na Litwie oraz wiodącym producentem produktów instant (kawa cappuccino, kakao, zabielacze w proszku do kawy, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej. Maspex to także lider na rynku makaronów w Polsce oraz ich wiodący producent w Rumunii. Zajmuje również liderską pozycję na rynku dżemów, keczupów i sosów oraz jest czołowym producentem w segmencie dań gotowych i przetworów warzywnych w Polsce. Firma jest także czołowym graczem na rynku wody w Rumunii.

W 2017 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży firmy Maspex osiagnęły poziom 4,42 mld zł.

Do Maspeksu Wadowice należą takie marki jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony