REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Należący do Spar Group Wasz Sklep Spar rozpoczął współpracę z Omni Global Sourcing Solutions oraz Daymon Worldwide. Wszystko po to, aby wdrażać i rozwijać marki własne na polskim rynku.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

– Projekt marki własnej to ważny element naszego planu strategicznego. Intensywnie pracujemy nad jej rozwojem z naszymi partnerami – Omni Global Sourcing Solutions Inc. i Daymon Worldwide Inc. Chcemy oferować produkty najwyższej jakości – dbamy o to, by ich dobór odpowiadał na wszystkie potrzeby naszych klientów – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep Spar.

I dodaje: - Nasi partnerzy w tym projekcie są globalnymi firmami zajmującymi się brandingiem i pozyskiwaniem produktów, obecni w ponad 50 krajach. Wierzymy, że ta współpraca i projekt marki własnej Spar przyniesie duże korzyści naszym partnerom detalicznym – jest to nowy, bardzo obiecujący rozdział rozwoju w Polsce.

W październiku 2019 Spar Group sfinalizował umowę przeniesienia przejęcia spółki Grupa Piotr i Paweł. Jak podkreślają przedstawiciele SP, zrealizowane zostały tym samym założenia planu inwestycyjnego, a także wykonano decyzję UOKiK w sprawie koncentracji sieci. Sklepy Piotr i Paweł będą systematycznie zmieniać logo na Spar.

Spar Group odnowił lub podpisał kontrakty z prawie 350 dostawcami, z którymi współpracował Piotr i Paweł. Zgodnie z planem, w systemie logistycznym jest już dostępnych ponad 7.500 produktów od prawie 500 dostawców.

Spar Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony