REKLAMAProxi.cloud 11-25.10.2019
Sklep sieci Spar Polska

Sklep sieci Spar Polska (materiały prasowe)

Sieć sklepów SPAR została jednym z wyselekcjonowanych w Polsce partnerów nowej usługi Google – Android Pay, która pozwala w prosty i bezpieczny sposób zapłacić za dokonane zakupy telefonem posiadającym system Android i dedykowaną aplikację.

REKLAMA

Usługa Android Pay została uruchomiona na polskich rynku w dniu 17 listopada. Aby skorzystać z takiego udogodnienia wystarczy dodać kartę kredytową lub debetową do aplikacji Android Pay. Usługa ta umożliwia płacenie telefonem poprzez zbliżenie do terminala płatniczego, podobnie jak w przypadku płatności zbliżeniowych kartą. Wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala, bez potrzeby otwierania aplikacji.

Zapłaty za zakupy przy użyciu Android Pay będzie można dokonywać we wszystkich sklepach SPAR, w których akceptowane są płatności zbliżeniowe. Przy transakcjach o wartości powyżej 50 złotych wymagane będzie standardowo wpisanie kodu PIN na terminalu.

Płatność poprzez usługę Android Pay jest prosta i bezpieczna, co wynika z faktu, że podczas transakcji nie jest podawany prawdziwy numer karty klienta, Android Pay korzysta z numeru konta wirtualnego. Po dokonaniu zakupu, pojawia się potwierdzenie płatności z informacjami o miejscu dokonanej transakcji oraz nazwą i numerem sprzedawcy. Dzięki temu łatwo będzie można wykryć każdą podejrzaną transakcję. W razie zagubienia telefonu można go natychmiast zablokować z dowolnego miejsca i zabezpieczyć nowym hasłem lub usunąć z niego wszystkie dane osobowe za pomocą menedżera urządzeń Android.

Firma SPAR Polska rozpoczęła działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy należące do  sieci. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 200 punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo. SPAR Polska jest częścią Grupy Bać-Pol.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony