REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.
Sklep Spar w Zawierciu

Sklep Spar w Zawierciu (materiały prasowe)

W drugim tygodniu maja 2020 r. otwarto w Zawierciu nowy sklep pod szyldem Spar. Operator licencji Wasz Sklep Spar, należący do Spar Group w maju rozszerzy też usługę zamówień internetowych o kolejnych 6 miast. 

REKLAMAPolska Grupa Rybna - Morex - Makrela - Belka w artykule (18-25.05.2020)

Nowy sklep Spar w Zawierciu w województwie śląskim liczy 532 mkw. powierzchni sprzedaży. Podobnie jak w pozostałych placówkach sieci, w ofercie śląskiego sklepu znajdują się świeże warzywa i owoce, mięso, wędliny, sery i produkty garmażeryjne w ladach chłodniczych oraz żywność od lokalnych producentów. 

- Sklepy SPAR z założenia mają być maksymalnie dopasowane do oczekiwań klientów w miejscu, w którym działają. Dbamy o to, by w naszych sklepach znalazło się jak najwięcej wyrobów z regionu – od polskich, sprawdzonych producentów – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

W dobie koronawirusa Spar dostosowuje ofertę do wymagań rynku. W wybranych placówkach Spar oraz wszystkich sklepach własnych Piotr i Paweł klienci mogą pobrać specjalne ulotki z listą zakupową. Po uzupełnieniu zamówienia poza sklepem można zostawić ulotkę w przeznaczonym do tego miejscu – załoga sklepu skompletuje koszyk i zadzwoni do klienta, gdy zakupy będą gotowe do odebrania przy kasie, gdzie ten dokona za nie płatności.

Ponadto sieć uruchomiła usługę Spar Drive w sklepach Spar oraz Piotr i Paweł. Klienci wybranych sklepów mogą odbierać zamówienia złożone przez Internet na parkingu. Po zaparkowaniu na dedykowanym miejscu parkingowym przed placówkami pracownik wstawi zakupy klienta wprost do jego bagażnika. Usługa została wdrożona łącznie w 11 miastach w Polsce w kwietniu. Sieć SPAR zakłada również uruchomienie usługi w maju w kolejnych 12 placówkach, w tym w 6 nowych miastach – jeśli formuła się przyjmie. 
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Klient Kraków 1 11 dni temu

  Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, SPAR nie ma za bardzo pomysłu ani na byle sklepy ani na te Piotra i Pawła. Plakaty o zmianie na lepsze zaraz odpadną z nośników a w sklepach hula wiatr. Ani wyboru ani cen. Oni chyba znikną z rynku

  oceń komentarz
REKLAMA
do góry strony