REKLAMAYORK - Baner Główny (październik 2018)

(mat. prasowe)

Uruchomione przed miesiącem nowy market SPAR w centrum handlowym Quick Park w Oławie to znacznie odświeżony format, z nowoczesnym wyposażeniem i estetycznym wystrojem. Sieć zdecydowała się na współpracę z jednym z największych producentów wyposażenia sklepów, który kompleksowo wyposażył całą placówkę i przekazał detaliście sieci sklep “pod klucz” – gotowy do zatowarowania.

REKLAMARTA - Belka w artykułach - wrzesień-październik 2018

Najnowszy supermarket SPAR, uruchomiony 29 listopada, to 252. placówka sieci w Polsce. Zlokalizowany w Quick Park w Oławie sklep został w całości wyposażony przez Modern-Expo. W skład wyposażenia weszło kompletne stoisko piekarnicze, owocowo-warzywne, regały ścienne i gondole oraz stanowiska kasowe. Całość ma jednolity wystrój, utrzymany w kolorystyce ciemnego drewna.

SPAR współpracuje z polskim dostawcą wyposażenia od pięciu lat. Na 2018 r. sieć zaplanowała ok. 50 otwarć nowych placówek, zarówno sklepów convenience SPAR Express, jak i małych supermarketów SPAR Supermarket. Jeśli plany się powiodą liczba polskich placówek SPAR sięgnie 300.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć! KLIKNIJ I ZOBACZ NOWY KONCEPT SUPERMARKETY SIECI SPAR W POLSCE

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 14

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 11
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony