REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

(mat. prasowe)

Od marca 2018 r. SPAR jest sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej „Dimension Data Riding for Qhubeka”, biorącej udział w World Tour 2018 Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Umowa sponsorska podpisana została na rok.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Sponsorowana przez SPAR drużyna kolarska w 2018 r. roku zakwalifikowała się do udziału w World Tour 2018 Union Cycliste Internationale (UCI – Międzynarodowa Unia Kolarska), która zaliczana jest do imprez rangi światowej. Ta impreza kolarska dla mężczyzn składa się z 37 imprez kolarskich organizowanych na całym świecie. Jedną z nich jest Tour de Pologne, która wg kalendarza World Tour 2018 odbędzie się w dniach od 4 do 10 sierpnia 2018 r. Udział w niej weźmie również drużyna „Dimension Data Riding for Qhubeka”.

Marka SPAR pozycjonuje się jako sieć kojarzona ze sportem i aktywnym trybem życia. Od ponad 20 lat SPAR jest głównym sponsorem Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony