REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

15 kwietnia 2016, 10:05

Zbliża się szczyt sezonu w sprzedaży napojów energetycznych. Firma FoodCare ma ambitne plany, aby rosnąć na rynku wartym już niemal 1 mld zł i planuje dalsze inwestycje w markę Black, a także w markę N-GINE.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03
FoodCare będzie wprowadzać kolejne energetyzujące innowacje (fot. Wikimedia Commons/D. Rabich, na lic. CC BY-SA 4.0)

FoodCare będzie wprowadzać kolejne energetyzujące innowacje (fot. Wikimedia Commons/D. Rabich, na lic. CC BY-SA 4.0)

– W kategorii napojów energetycznych wciąż jest sporo miejsca na innowacje. Polska jest pod tym względem na początkowym etapie rozwoju. Wystarczy spojrzeć na Europę Zachodnią, gdzie rynek jest prawie 3-krotnie większy niż w Europie Wschodniej (1915 mln litrów vs 686 mln litrów – dane za 2015 r. źródło Canadean, GBF September 2015) - zauważa Wiesław Włodarski, prezes FoodCare.

I dodaje: - Konkurencyjność wymaga od producentów ciągłego poszukiwania innowacji takich jak nowe warianty smakowe, oryginalne połączenia, np. energetyk z sokiem lub energetyk z lemoniadą, czy nawet wchodzenie w inne kategorie, takie jak batony czy gumy energetyzujące. Stopniowo te trendy pojawiają się również u nas, ale spektakularne zmiany jeszcze przed nami. W FoodCare obecnie pracujemy nad innowacyjnymi konceptami, które pozwolą konsumentowi na nowo zdefiniować słowo "energia".

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony