REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)
Sklep piekarniczy SPC

Sklep piekarniczy SPC (fot. SPC)

Warszawska Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska od lipca ma już 60 sklepów firmowych. Udało jej się dobić do tej granicy pod koniec lipca, gdy otwarty został trzeci punkt sprzedaży SPC w Legionowie.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE -BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.09.2019)

Przypomnijmy, że w minionym roku SPC zakończyło projekt uruchamiania sklepów działających na zasadach franczyzy. Jak przekazali wówczas portalowi wiadomoscihandlowe.pl przedstawiciele SPC, decyzja o zakończeniu rozbudowy sieci placówek franczyzowych "zapadła z myślą o utrzymanie standardów obowiązujących w sieci SPC". Sklepy firmowe pozwalają na utrzymanie lepszej kontroli nad standardem placówek.

Warto dodać, że od niedawna SPC rozwija także nowy koncept sklepów o nazwie "Smacznego Warszawo". Pierwszy taki punkt ruszył w lutym 2019 r., oczywiście w stolicy. Dziś takich placówek działa już siedem.

W ofercie najnowszego, 60. sklepu firmowego SPC - uruchomionego w standardowym koncepcie - dostępna jest mocno rozbudowana oferta gastronomiczna. Obejmuje ona m.in. blisko 20 rodzajów kanapek, w tym także kanapki z pastami robionymi na miejscu, kanapki wegańskie oraz wrapy; kilkanaście rodzajów pizzy, świeże sałatki, koktajle, jogurty z owocami, soki wyciskane na miejscu, czy kawę. Oczywiście nie brakuje szerokiego wyboru w ramach podstawowej oferty piekarniano-cukierniczej, czyli pieczywa i ciasta.

W sklepie w Legionowie prowadzony jest również wypiek pieczywa produkowanego metodą Cool Rising (z surowych kęsów ciasta, długo fermentowanych w niskich temperaturach). Ponadto w placówce wydzielono sporą powierzchnię na konsumpcję nabywanych na miejscu produktów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony