REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)

(PSS Społem Białystok)

PSS Społem Białystok zainwestowała w rozwiązanie XEMI ePracownicy firmy Merinosoft, które automatyzuje proces planowania pracy, tworzenia grafików oraz obiegu dokumentów związanych z obszarem HR.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

System wdrożony przez PSS Społem Białystok oferuje procedury sprawdzające czy wprowadzane dane są zgodne z Kodeksem Pracy i na bieżąco wychwytuje ewentualne błędy np. dotyczące obowiązujących limitów czasu pracy. wszelkie wnioski pracowników mogą akceptować elektronicznie w dowolnym Również miejscu i czasie. Dane wprowadzone na portalu automatycznie pojawiają się w stacjonarnym systemie kadrowo-płacowym.

Pracownicy działu HR otrzymują automatyczne powiadomienia o kończących się umowach oraz o terminach zbliżających się badań i szkoleń BHP, więc wszystko jest zaplanowane na czas. Paski wynagrodzeń i PITy przekazywać można już pracownikom elektronicznie, co przy tak dużej liczbie zatrudnionych osób może znacznie obniżać koszty związane z drukiem i czasem poświęcanym na doręczenie dokumentów.

PSS Społem Białystok zatrudniania ponad 1700 osób w rozproszonej strukturze.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony