REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
W centrum Hajnówki, u zbiegu ulic 3 Maja i Batorego, w miejscu, w którym obecnie znajduje się Spółdzielczy Dom Handlowy, powstanie galeria handlowa o powierzchni 2500 mkw. Inwestorem jest „Społem” PSS w Hajnówce.
REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Budynek domu handlowego czeka przebudowa, obejmująca m.in. zmianę usytuowania wejść oraz klatek schodowych. W dwukondygnacyjnym obiekcie powstanie winda, a miejsca parkingowe i rampa zostaną zmodernizowane. W ramach przebudowy w obiekcie powstanie kilkanaście lokali o powierzchni 40-500 mkw., w tym market spożywczy spółdzielni. Elewacja budynku, zaprojektowana z nowoczesnych i estetycznych materiałów, tworzyć będzie ciekawą i wkomponowaną w krajobraz konstrukcję. W przyszłości budynek będzie tworzyć całość z sąsiednią biblioteką miejską. Całkowity koszt przebudowy szacowany jest na 1 mln. Euro. Społem W Hajnówce prowadzi 12 sklepów oraz piekarnię.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony