REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni w czekoladzie - Baner Główny (21.08-01.09.2019)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Povilas Šulys obejmie stanowisko dyrektora generalnego spółki Franmax, firmy świadczącej na rzecz spółek z Grupy Maxima w obszarach takich jak wsparcie franczyzy i agencji w zakresie rozwiązań IT, łańcucha dostaw i rozwoju sklepów. Šulys zastąpi na stanowisku szefa Franmaksu Eglė Šimė, która odchodzi z firmy.

REKLAMA

Przez ostatnie półtora roku Povilas Šulys był szefem Działu Planowania i Analizy w Maxima Grupe. Z litewską grupą handlową związany jest od ponad trzech lat.

- Priorytetem firmy będzie utrzymanie rosnącej wydajności operacyjnej oraz poświęcenie pełnej uwagi zapewnianiu wysokiej jakości usług dla sieci handlowych w krajach bałtyckich, Polsce i Bułgarii - mówi Povilas Šulys, cytowany w komunikacie. - Razem z naszym zespołem celujemy w to, by Franmax był wiarygodnym partnerem, spełniającym oczekiwania związane z obecną fazą ekspansji, i potrafiącym szybko reagować na zmiany, jakie zachodzą w otoczeniu biznesowym - dodał nowy szef Franmaksu.

To nie koniec zmian w Grupie Maxima. Jak informowaliśmy w niedzielę rano, nową dyrektor generalną grupy została Jolanta Bivainytė. Więcej na ten temat dowiecie się Państwo po kliknięciu w niniejszy link.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony