REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

Robisz zakupy w jednym z partnerskich sklepów, a tym samym wspierasz szkolenie młodzieży w jednym z wybranych przez ciebie klubów sportowych – tak działa program Sportbonus, który ma zachęcić Polaków do wspierania uzdolnionej sportowo młodzieży. To już kolejna edycja tego przedsięwzięcia.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach
Sportbonus

Sportbonus (materiały prasowe)

5 czerwca w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja dla gmin zorganizowana przez program Sportbonus oraz Fundację Orły Sportu - „Sfinansujemy sport w Twojej Gminie”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Ministerstwa Sportu
i Turystyki. Była to okazja do wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli gmin oraz do wysłuchania prelekcji ekspertów m.in. ze świata sportu, mediów oraz biznesu: Otylii Jędrzejczak, Apoloniusza Tajnera, Jerzego Engela, Tomasza Kucharskiego, Jacka Sęka, Grzegorza Benedykcińskiego, Ireneusza Macieja Zmory, Bartłomieja Korpaka, Robera Kalbarczyka, Michała Fijałkowskiego, Roberta Małolepszego, Łukasza Strzeleckiego oraz Bartosza Kwiatkowskiego.

Celem konferencji było zaprezentowanie możliwości sfinansowania sportu na terenie własnej Gminy, poprzez udział w największej akcji społecznej skierowanej do szkół dziecięcych i młodzieżowych Drużyn sportowych - Sportbonus Dzieciom.

Dotychczasowy sukces programu sprawił, że pomysłodawcy podjęli się organizacji lokalnych edycji. Ze względu na duże zainteresowanie wśród gmin, o uczestnictwie w akcji zadecyduje kolejność zgłoszeń. Do tej pory do Sportbonus Dzieciom przyłączyło się już ponad: 5,5 tys. szkół i drużyn sportowych, 130 000 rodziców oraz 1100 firm.

Sportbonus to jedyny program, który umożliwia wspieranie drużyn sportowych (szkół, przedszkoli) poprzez codzienne zakupy. Sposób działania jest bardzo prosty. Wystarczy zgłosić drużynę na stronie www.sportbonus.pl i wybrać cel, na jaki zbierane będą środki. Dodatkowo, każdy trener ma do dyspozycji aplikację mobilną Sportbonus, dzięki której może zdalnie kierować życiem drużyny, być w kontakcie z rodzicami, zachęcać sympatyków do zakupów, ustawiać cel dla drużyny, tworzyć listy obecności i wiele innych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony