REKLAMAMLEKOVITA - Życzenia 2020 - Baner Główny (10-13.04.2020)

Sprzedaż południowoafrykańskiej sieci SPAR Group (za 18 tygodni do 31 stycznia 2020) wzrosła o 5,4 proc. z  37,75 do 39,79 mld randów.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

(SPAR Group )

Wzrost sprzedaży na rynku detalicznym w Afryce Południowej wyniósł 4,9 proc. Irlandzki oddział grupy zwiększył obroty o 0,7 proc. (w euro), zaś obroty SPAR Szwajcaria spadły o 1,9 proc. ( we frankach szwajcarskich).

Przypomnijmy, że Grupa SPAR sfinalizowała 1 października 2019 r. przejęcie pakietu kontrolnego sieci supermarketów Piotr i Paweł. Przedstawiciele firmy wskazują, że wyniki handlowe zakupionego biznesu były zgodne z oczekiwaniami, a w spółce kontynuowano działania restrukturyzacyjne. Według władz grupy postępowanie powinno wkrótce zostać zakończone, a kierownictwo pozostaje bardzo pozytywnie nastawione do perspektyw tego biznesu.

Jednocześnie grupa podpisała umowę potwierdzającą jej wyłączność na licencję jedynego operatora marki SPAR w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (5)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zizitop 5 miesiąc temuocena: 100% 

  Jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Franek 4 miesiąc temuocena: 80% 

  Redakcja manipuluje faktami promując Spar Group który jest tylko pożyczkodawca

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MAKUMBA_SPAR 3 miesiąc temuocena: 67% 

  Bla bla, bla... Europa to nie Afryka... Polska to nie dziki kraj... Spar Group LTD to nie Wasz Sklep Spar sp. z o.o... Tak więc taki przekaz dnia jest słaby. To tylko mieszanie w głowach ewentualnych kontrahentów. Szanowna Redakcjo, piszcie o faktach, a nie o niby sukcesach poza polskim rynkiem. Napiszcie o działalności i o wynikach Wasz Sklep Spar sp. z o.o.. Jakim kapitałem i potencjałem dysponują? Jak wygląda ich aktualna sytuacja? Jakie wyniki ma ich pierwszy i sztandarowy sklep w Blue City? I czy faktycznie płacą na czas, a nie czasami? Jak czytam te wszystkie informacje Panów Redaktorów to mam wrażenie, że jesteście gazetą reklamową i piszecie artykuły stricte sponsorowane. Tak, wiem. Trzeba z czegoś żyć. Ale przez takie Państwa działania stajecie się nieobiektywni i promujecie działania firm, które na rynku spożywczym nic nie znaczą, a tylko pudrują swoją indolencję gospodarczą. Nie trzeba być przecież ekonomistą, aby zobaczyć czym jest malutka spółeczka Wasz Sklep Spar....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciekawy 2 miesiąc temuocena: 33% 

  No to skoro jest tak dobrze, to chyba nie będzie problemu z oddaniem dostawcom 100% ich należności z odsetkami?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ksiegowy 1 miesiąc temuocena: 75% 

  No tak perspektywy są zwłaszcza w Warszawie i pierwszym sklepie...Panowie ze Spara chyba mysla ze obroty to są w Euro jak im ktoś uświadomi ze to w złotówkach to perspektywy beda zupełnie inne

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony