REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

Driver Club to najnowszy program lojalnościowy dla klientów. Został tak skonstruowany, aby korzyści nie wymagały długiego zbierania punktów i były dostępne bardzo prędko.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

(Fot.materiały prasowe)

Nowością w kategorii programów tego typu jest proces naliczania punktów od wartości wszystkich transakcji, przysługują zarówno na zakup paliwa, jak i pozostałych produktów i usług. Punkty można wymienić np. na 90-dniowy rabat na paliwo, jego wysokość jest zależna od liczby uzbieranych punktów. Można uzyskać do 7 gr rabatu na litr.

Posiadacze zarejestrowanej karty mogą również korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać punkty na nagrody oraz płacić punktami za produkty i usługi według prostego przelicznika 1 punkt to 1 grosz.

Program jest rozwijany, co przekłada się na stały wzrost jego funkcjonalności. Sukcesywnie będą dodawane kolejne rozwiązania techniczne. Program Driver Club obowiązuje na wszystkich stacjach AMIC Energy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony