REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.

BRANŻA PO GODZINACH

PROMOCJE I MARKETING

 

14 września 2018, 12:36

(By MKS1973fan [Public domain], from Wikimedia Commons)

Właściciel saloników prasowych Kolporter przestał być głównym sponsorem drużyny piłkarskiej Korona Kielce. Macierzysty stadion drużyny zmieni nazwę na Suzuki Arena, ale najpierw klub chce się „godnie pożegnać” z Kolporterem.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Podczas wspólnej konferencji prasowej Korony Kielce i Suzuki Motor Poland w Warszawie ujawniono szczegóły szczegóły współpracy między klubem i nowym sponsorem głównym. W ciągu dwóch miesięcy Kolporter Arena zmieni nazwę na Suzuki Arena. Suzuki przeznaczy także fundusze na zakup nowych piłkarzy dla Korony.

– Jeśli chodzi o zmianę nazwę na Suzuki Arena, to będziemy wszystko dogrywać w najbliższych tygodniach. Najpierw musimy godnie pożegnać się z firmą Kolporter, która współpracuje z Koroną od wielu lat – zapewnił Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

Pierwsza umowa sponsorska pomiędzy Koroną Kielce i Suzuki Motor Poland została podpisana w styczniu 2018 r. Rozszerzono ją w czerwcu, a obecnie pojawił się nowy pomysł, by zmienić nazwę stadionu – siedziby klubu.

– W najbliższych tygodniach będzie też nowa nazwa stadionu w Kielcach czyli Suzuki Arena. Będziemy dogrywać szczegóły umowy, bo to zupełnie nowy pomysł – przyznał Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony