REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

18 stycznia 2018, 14:34

W 2017 roku Starbucks kontynuował w Polsce rozwój sieci placówek. Uruchomił 12 nowych kawiarni, w tym pierwszą w Bydgoszczy. Poszerzył też obszar działań o koncept „Starbucks on the go”. Na przyszły rok sieć planuje otwarcie 20 kolejnych placówek.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach

(mat. prasowe)

Marka zakończyła rok z 63 lokalizacjami w Polsce. Do portfolio dołączyła Bydgoszcz. W łódzkiej Manufakturze otwarta została największa jak dotychczas kawiarnia sieci w Polsce, o powierzchni 280 mkw.

Jednym z celów realizowanych przez Starbuck było zwiększenie dostępności produktów. Nowym segmentem działalności w Polsce stał się koncept „Starbucks on the go”. Jest to w pełni wyposażony moduł kawowy, składający się z mebli wzorowanych na tych, które znajdują się w kawiarniach Starbucks, oraz ekspresów do kawy. Dzięki temu rozwiązaniu podróżni mogą napić się kawy na wybranych stacjach paliw. Moduł ten jest również dedykowany biurom i hotelom.

W nadchodzącym roku Starbucks ma w planach konsekwentną rozbudowę swojego portfolio poprzez otwarcie około 20 nowych kawiarni, dotarcie do konsumentów w nowych miastach, a także dalszy rozwój dotychczasowych projektów. Spółka AmRest, która jest operatorem marki w Europie Środkowo-Wschodniej, rozwija ją również na innych rynkach, m.in. w Niemczech, Czechach, na Węgrzech, czy w Rumunii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony