REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

13 marca 2020, 17:09

Niektóre lokalizacje Starbucks mogą oferować wyłącznie okienka typu drive thru, ponieważ sieć kawiarni stara się poradzić sobie z sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa i zalecanym dystansem społecznym.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

(Flickr/Amanda W)

Prezes Starbucks, Kevin Johnson, napisał w liście do klientów, że kawiarnie działają obecnie normalnie, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Kanadzie, ale firma jest „przygotowana do modyfikacji działań operacyjnych”, aby nadal obsługiwać klientów pomimo pandemii.

Johnson powiedział, że poza niektórymi punktami ograniczonymi do drive thru, niektóre lokalizacje mogą wprowadzić „scenariusze mobilne” lub tylko dostawy za pośrednictwem Uber Eats, aby ograniczyć interakcje między obsługą i klientami, ale zapewnić funkcjonowanie kawiarni.

- W ostateczności zamkniemy punkt, jeśli uznamy, że leży to w najlepszym interesie naszych klientów i partnerów, lub jeśli władze rządowe nakażą nam to zrobić  - powiedział Johnson. - Zmiany w funkcjonowaniu naszych punktów są jedynie czasowe – poinformował.

Oczywiście w sieciach kawiarni wprowadzono procedury związane z koronawirusem, takie jak mycie rąk, odkażanie sprzętów w kawiarniach. Johnson zauważył, że 90 proc. lokali Starbucks w Chinach została ponownie otwarta i z kryzysu w tym kraju sieć chce wyciągać wnioski dotyczące działalności na innych rynkach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony