REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Na zdj. pierwsza Stokrotka Express w Warszawie

Na zdj. pierwsza Stokrotka Express w Warszawie (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Sprzedaż towarów w sklepach Stokrotka w czerwcu wyniosła 225 mln zł, co oznacza, że była wyższa o 10,4 proc. niż w tym samym miesiącu przed rokiem - poinformowała Emperia Holding, do której należy sieć handlowa.

REKLAMAMAGO - belka w artykułach - luty-marzec 2019

Przychody ze sprzedaży towarów w Stokrotce okres kwiecień-czerwiec wyniosły 645 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie 2017 roku o 4,4 proc. Z kolei przychody od stycznia do czerwca wyniosły 1,32 mld zł, co oznacza wzrost o 9,9 proc. rok do roku.

W czerwcu 2018 roku sprzedaż towarów LFL w sklepach własnych Stokrotki wzrosła o około 1,6% w porównaniu do czerwca 2017 roku, natomiast LFL w sklepach własnych Stokrotki za okres kwiecień- czerwiec 2018 roku spadł o około 3,2% oraz za okres styczeń - czerwiec 2018 roku wzrósł o około 2,3% w porównaniu do analogicznego okresu 2017 roku

Stokrotka podała też w komunikacie, że w czerwcu br. miały miejsce cztery otwarcia jej sklepów - uruchomiono dwa supermarkety Stokrotka oraz dwa sklepy Stokrotka Express.

Na koniec czerwca w skład sieci Stokrotka wchodziło 450 sklepów, a łączna powierzchnia handlowa wszystkich placówek wyniosła 189,8 tys. mkw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony