REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
fot. Stokrotka

fot. Stokrotka (fot. mat. prasowe)

Stokrotka rozpoczyna kampanię marketingową „Odsiecz Cenowa - nasze marki na ratunek domowych budżetów”, która ma zachęcić konsumentów do zakupu produktów marki własnej Home w niższych cenach.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Sieć podkreśla, że obecna sytuacja ekonomiczna sprawiła, że konsumenci z większą ostrożnością podchodzą do domowych wydatków. Sieć postanowiła więc przyjść z „odsieczą” cenową.

– Nasza ”odsiecz cenowa” to odpowiedź na trudne czasy kryzysu i sposób na podreperowanie domowych budżetów. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom konsumentów proponujemy im setki wysokiej jakości produktów naszej marki własnej w bardzo atrakcyjnych cenach – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotki.

Produkty marki własnej Stokrotki „Home” obejmują niemal wszystkie kategorie spożywcze i chemiczno-kosmetyczne, wyróżniają się jednolitą stylistyką opakowań i jak twierdzi sieć – wysoką jakością.

– Chcemy pokazać, że mimo aktualnej, trudnej sytuacji ekonomicznej, Stokrotka jest doskonałym miejscem, w którym wcale nie musimy rezygnować ze swoich dotychczasowych przyzwyczajeń i stylu życia, jaki najbardziej lubimy. Produkty marki własnej Stokrotki znakomicie pomogą je realizować, jednocześnie dbając o nasze domowe budżety – dodaje Mirosław Wawryszczuk.

Kampania będzie obejmowała spoty radiowe i telewizyjne, aktywności w social mediach, współpracę z influencerami kulinarnymi oraz działania reklamowe w sklepach Stokrotka.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony