REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

(TCC/Stokrotka)

28 marca ogólnopolska sieć supermarketów Stokrotka wystartowała z nową kampanią lojalnościową „Świeżość na uwadze mamy”. Za zebrane znaczki klienci otrzymają praktyczne akcesoria kuchenne marki Nutrifresh. Akcja potrwa do 14 sierpnia.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Sieć supermarketów Stokrotka jako partner swoich klientów w obszarze zdrowego żywienia, uruchamia kampanię „Świeżość na uwadze mamy”. Każdy, kto dokona jednorazowych zakupów w sklepach sieci za kwotę min. 25 zł lub jej wielokrotność, otrzyma znaczek. Po zebraniu minimum 30 znaczków, klienci będą mogli zakupić wybrane akcesoria kuchenne marki Nutrifresh za 1 grosz.

- Od wielu lat sieć Stokrotka aktywnie buduje relacje z klientami poprzez kampanie lojalnościowe. W odpowiedzi na rosnącą świadomość konsumentów na temat zdrowego odżywiania i chęć zapobiegania marnowaniu żywności. Nowa kampania Stokrotki promuje zdrowy styl życia i tym samym kształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe - tłumaczy Bartłomiej Górzny z firmy TCC Retail Marketing, która jest autorem konceptu kampanii.

W ofercie Nutrifresh znajdują się wielofunkcyjne produkty, które umożliwią zarówno przygotowywanie, przechowywanie, jak i spożywanie posiłków poza domem. Są to pojemniki próżniowe o różnych pojemnościach, które odebrać można już nawet za 30 znaczków. Na lojalnych klientów czekają również pojemniki z przegródkami, wielofunkcyjna miarka oraz zestaw do krojenia owoców i warzyw.

 

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony