REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)
Sklep Super-Pharm Outlet w Warszawie

Sklep Super-Pharm Outlet w Warszawie (fot. materiały prasowe)

Sieć drogeryjna Super-Pharm otworzyła w przy ul. Targowej Warszawie placówkę w nowym formacie Super-Pharm Outlet. To pierwsza i jedyna jak na razie tego typu placówka w Polsce.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Klienci mogą tu kupić m.in. końcówki serii będących w stałej ofercie produktów. Outlet oferuje setki produktów w obniżonych cenach, a promocje sięgają 70 proc. W ofercie przeważają produkty najbardziej znanych marek.

W ofercie outletu sieci Super-Pharm można znaleźć takie produkty jak perfumy, kosmetyki, produkty higieniczne, chemię gospodarczą, żywność dla dzieci czy suplementy diety. Dużo miejsca zajmują gotowe zestawy prezentowe z kosmetykami.

Oferta outletowa nie dotyczy apteki, która zgodnie z prawem farmaceutycznym nie może stosować w swojej działalności promocji.

Obecnie na polskim rynku działa prawie 80 placówek sieci Super-Pharm. Pierwsza ruszyła w 2001 r. w Warszawie. Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii. Od niedawna sieć komunikuje otwieranie czwartego działu: optycznego. Gabinety działają już w placówkach w Warszawie, Częstochowie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi oraz Wrocławiu

Od momentu wejścia w życie przepisów zwanych apteką dla aptekarza rozwój sieci Super-Pharm znacząco wyhamował. – Gdyby nie przepisy zakazujące otwierania w Polsce aptek przez spółki niezłożone z farmaceutów, rozwijalibyśmy się jak szaleni – zdradziła niedawno Iwona Milewska, koordynator ds. marketingu Super-Pharm Poland w rozmowie z portalem wiadomoscikosmetyczne.pl. Przyznała wtedy równocześnie, że firmy nie interesują otwarcia bez apteki. – To połączenie – drogerii, perfumerii i apteki – to unikalny na polskim rynku koncept, który nas wyróżnia – dodała Beata Dąbrowska, marketing communication manager, Super Pharm Poland.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Jan 2 3 miesiące temuocena: 100% 

  To jest właśnie brak praworządności! To jest niezgodne z polskim prawem farmaceutycznym. Nie ma czegos takiego w polskim prawie jak "drogeria apteczna".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  To jest właśnie brak praworządności! To jest niezgodne z polskim prawem farmaceutycznym. Nie ma czegos takiego w polskim prawie jak "drogeria apteczna".

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony