REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

W marcu 2018 r. doszło do oficjalnej zmiany na stanowisku dyrektora ds. klientów w sieci Tesco w Europie Centralnej - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Czecha Olina Novaka zastąpiła Sylwia Bilska, która wcześniej piastowała funkcję wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej i dyrektora generalnego w firmie eCard.

REKLAMAPURELLA - Batony BeRAW - Belka w artykułach (marzec 2019)
Sylwia Bliska, dyrektor ds. klientów w Tesco Europa Środkowa

Sylwia Bliska, dyrektor ds. klientów w Tesco Europa Środkowa (linkedin)

Po ponad sześciu latach pracy w firmie Tesco i dwóch latach na stanowisku dyrektora ds. klientów w Europie Środkowej, Olin Novak zdecydował się opuścić struktury brytyjskiego operatora.

Stanowisko dyrektora ds. klientów w Tesco w Europie Centralnej przejęła Sylwia Bilska, która pracę w firmie rozpoczęła 21 marca. Warto podkreślić, że Bilska będzie pracowała w Warszawie, a nie w czeskiej Pradze gdzie znajduje się centrala firmy.

Sylwia Bilska ma duże doświadczenie w marketingu, budowaniu marki i opracowywaniu strategii, które nabyła kierując zespołami marketingowymi w Europie Środkowej i Wschodniej w Oriflame i Avon, a następnie rozwijając swoje ogólne umiejętności menedżerskie w Philip Morris, a ostatnio jako dyrektor generalny PayU na terenie Polski, Węgier, Czech i Rumunii.

Jak podkreślają władze Tesco CE „zespół ds. klientów odgrywa kluczową rolę, pomagając firmie lepiej obsługiwać klientów, a jego rola nigdy nie była ważniejsza niż teraz.”

Oprócz kierowania zespołem ds. klientów, Sylwia Bliska zostanie członkiem zespołu zarządzającego w Tesco Europa Środkowa, raportując bezpośrednio do Matta Smistera.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony