REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

(Pixabay.com)

Drodzy czytelnicy, użytkownicy, followersi  i goście! Z okazji końca 2019 roku i początku nowego życzymy Wam wszystkiego NAJ. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu.

REKLAMA

Dziękujemy za wszystkie komentarze – te bardzo merytoryczne, ale też i te mniej. Za te śmieszne, ale i te krytyczne. Za to, że jesteście z nami i dzielicie się swoimi przemyśleniami i problemami inspirując nas do pisania tekstów. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze problemy i uwagi, bo jesteście dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji. (Wystarczy wejść w menu wiadomoscihandlowe.pl w zakładkę "redakcja" i możecie do nas pisać oraz dzwonić - na pewno zareagujemy). Dziękujemy za to, że jesteście z nami i to pokazujecie.

Mamy nadzieję, że spotkamy się po nowym roku na łamach serwisu, naszego drukowanego wydania Wiadomości Handlowych i na licznych kongresach, które organizujemy.

Z okazji nowego roku życzmy Wam sukcesów zawodowych i prywatnych. Zdrowia, szczęścia, spokoju, samych dobrych pomysłów i udanych zawodowych wyborów. Liczymy na to, że będziecie z nami w nowym roku i uda nam się Was nie tylko zainteresować, ale i zaskoczyć.

Redakcja Wiadomości Handlowych

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony