REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

(screen szopi.pl)

Szopi.pl wystartowało z nową stroną internetową i aplikacją dostępną dla systemów iOS oraz Android.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Od teraz podczas zakupów dostępny jest zestaw nowych rozwiązań: np. jednogodzinne okno dostawy czy możliwość edycji zamówienia do momentu rozpoczęcia jego realizacji.

Ale to nie koniec zmian w zakupowej aplikacji. Jak już wcześniej pisaliśmy, platforma Szopi.pl oraz jej nowy właściciel Supermercato24 w pierwszej połowie 2020 r. przejdą rebranding. Nowa nazwa, która już niebawem powinna zostać ogłoszona, funkcjonować będzie na rynku polskim, włoskim oraz wszystkich innych, do których wejdzie Supermercato.

Z naszych informacji wynika, że włoska firma jest na etapie finalizacji wyboru nowego brandu. Przyszła nazwa ma być na tyle uniwersalna i prosta, aby można z niej było korzystać w wielu krajach. To dlatego nie zdecydowano się zamienić marki Szopi.pl na Supermercato24, która polskiemu klientowi raczej nie mówiłaby zbyt wiele.

Szopi.pl to serwis, który pomaga zrobić zakupy w popularnych sklepach z dostawą pod drzwi. Asystent Szopi kupuje wskazane przez użytkownika produkty z konkretnych sklepów, a potem dostarcza je pod wskazany adres.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Half Page (13-28.02.2020)
do góry strony