REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)

(fot.wiadomoscihandlowe.pl)

W czwartek, podczas Kongresu Mięsnego 2020, jury złożone z 21 ekspertów wybrało najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Sklepy, które zgłosiły do konkursu swoje stoisko, były oceniane w trzech kategoriach: sklepy z ladą mięsną do 10 m, sklepy z ladą powyżej 10 m oraz specjalistyczne sklepy mięsne. Zwycięskie stoiska rozsiane są po całej Polsce, więc warto je odwiedzić, kiedy będziemy w pobliżu.

Najlepszym sklepem a ladą mięsno-wędliniarską o długości do 10 m zostały Delikatesy Centrum w Koszycach Wielkich. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymał także Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców w Augustowie oraz Topaz Supermarket z Warszawy.

W kategorii sklepów z ladą mięsną powyżej 10 metrów zwycięskim sklepem został Intermarche w Jelczu-Laskowicach. Wyróżnienia otrzymały Kaufland w Radomiu i PSS Społem Gama w Hajnówce.

W kategorii specjalistycznych sklepów mięsnych jury za najlepszy sklep uznało warszawski Grot. Wyróżnienia otrzymały także sklepy Olewnik w Warszawie i Skiba-Chojnice, oczywiście zlokalizowany w Chojnicach. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym i finalistom!

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 13

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Kamil 2 miesiąc temuocena: 100% 

  Prosimy o pozostałe filmy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jadwiga 1 miesiąc temu

  Wyróżnienia otrzymały sklepy Kaufland w Radomiu i PSS Społem Gama w Hajnówce Olewnik w Warszawie i Skiba-Chojnice. Można prosić o filmy tych sklepów? Serdecznie pozdrawiam!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony