REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL) - Baner Główny (maj - czerwiec 2019)

(fot. materiały prasowe)

Węgierski Minister Spraw Zagranicznych i Handlu Péter Szijjártó ogłosił, że Grupa Tesco uruchomi nowe centrum usług biznesowych i technologicznych. Zlokalizowane będzie w pobliżu Budapesztu.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

W nowym centrum zatrudnieni będą specjaliści ds. płac, zasobów ludzkich, sprzedaży i obsługi klienta.

– Fakt, że coraz więcej firm lokuje centra usługowe na Węgrzech i lokuje w nich coraz bardziej złożone, wymagające wyższych kwalifikacji zadania, jest dowodem na to, że węgierska gospodarka z sukcesem przechodzi w nowy wymiar – oznajmił węgierskim mediom minister i dodał, że obecnie w kraju funkcjonuje 110 centrów usługowych, które zatrudniają ponad 50 tys. absolwentów wyższych uczelni.

Na wspólnej z ministrem konferencji prasowej Matt Simister, CEO Tesco na Europę Środkową oświadczył, że o inwestycji Tesco na Węgrzech przesądziła dobra sytuacja gospodarcza, świetna infrastruktura, wysoko wykwalifikowani pracownicy i dobre wykształcenie mieszkańców kraju.

Źródło: emerging-europe.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony