REKLAMAVOG Polska - Baner Główny (16-30.03.2020)
Tesco Express w Wootton, WB

Tesco Express w Wootton, WB (fot. By Editor5807 (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/)

To odpowiedź na spadającą liczbę klientów, którzy płacą fizyczną gotówką w sklepach formatu Express. Placówka została otwarta przy High Holborn w centrum Londynu.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

O sprawie donosi portal Retail Week. Sklep jest drugim miejscem tego typu otwartym przez Tesco. Pierwsza placówka została jednak uruchomiona w 2018 roku w Welwyn Garden City w siedzibie głównej sieci. Testowali ją głównie pracownicy, chociaż była dostępna dla wszystkich klientów.

Sklep Tesco Express przy High Holborn to typowa placówka tego formatu z tą różnicą, że można tam zapłacić tylko kartą lub przez aplikację sieci. W sklepie znajduje się również kiosk z kuponami na loterię i papierosami.

Placówka została uruchomiona testowo. Dopiero później sieć zadecyduje, jak rozwijać ten projekt. Na razie jednak nie ma planów uruchamiania kolejnych sklepów wyłącznie z kasami samoobsługowymi

Przedstawiciele Tesco podkreślają, że obecnie będą przyglądać się temu jaka będzie reakcja klientów na nową formułę sklepu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony