REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

Od 10 czerwca osoby zatrudnione w Tesco Polska mogą korzystać z 10-proc. zniżki pracowniczej za pośrednictwem zintegrowanej aplikacji mobilnej Clubcard.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

(Źródło: Tesco PL)

Detalista poinformował, że od 10 czerwca wszyscy pracownicy Tesco w Europie Środkowej, którzy posiadają stałą zniżkę 10 proc., będą mogli z niej również korzystać za pośrednictwem aplikacji Clubcard.

Użytkownicy aplikacji mogą korzystać ze stałej zniżki pracowniczej 10 proc. prosto z telefonu, śledzić wykorzystanie stałej zniżki, korzystać z aktywnych bonów i kuponów w jednym miejscu, a także sprawdzać listę wszystkich ofert promocyjnych – tych przeznaczonych zarówno dla klubowiczów Clubcard, jak i standardowych promocji Tesco.

Ponadto użytkownicy aplikacji co miesiąc będą otrzymywali dodatkowe kupony cyfrowe.

„Aby uczcić wprowadzenie nowej funkcjonalności do aplikacji przygotowaliśmy dla Was specjalną, dodatkową zniżkę na zakupy! Wszystkie koleżanki i koledzy korzystający z aplikacji czy tradycyjnej karty ze stałą zniżką, w dniach 12–15 czerwca będą mogli skorzystać z łącznego 20 proc. rabatu na zakupy.” – zachęca Tesco Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 7

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony