REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Począwszy od wtorku, we wszystkich sklepach Tesco w Polsce codziennie będą obowiązywały specjalne godziny na zakupy, przeznaczone dla seniorów. Będą to godziny od 9 do 10 rano.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(fot. Tesco UK, materiały prasowe)

To reakcja brytyjskiej sieci handlowej na rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce. Starsi mieszkańcy, zwłaszcza mężczyźni, należą do grupy podwyższonego ryzyka zachorowania na COVID-19, w związku z tym ograniczenie możliwości spotkania przez nich (choćby na zakupach) tłumów innych ludzi to jeden z pożądanych postulatów.

Tesco apeluje do polskich klientów o poszanowanie godzin dla seniorów i pozostanie w tym czasie w domach, a zrobienie zakupów o innej porze dnia. Formalnie sklepy pozostaną otwarte dla wszystkich również między 9 a 10, jednak sieć namawia młodszych klientów do wykazania się empatią i zrozumieniem oraz ustąpieniem pierwszeństwa osobom starszym w wyznaczonym czasie.

- Jesteśmy w pełni skoncentrowani na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym pracownikom i klientom. Wiemy też, że   wśród naszych klientów są osoby wymagające od nas wszystkich szczególnej uwagi - mówi cytowana w komunikacie Daria Kulińska, dyrektor ds. komunikacji w Tesco. - Wprowadzając specjalną godzinę każdego dnia chcemy umożliwić im zrobienie niezbędnych zakupów i zapewnić komfort oraz bezpieczny dostęp do potrzebnych produktów. Wierzymy, że nasi klienci wesprą nasze działania i ustąpią pierwszeństwa osobom starszym - dodaje Kulińska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ByłyStałyKlientTesco 2 3 miesiące temuocena: 0% 

  Ktoś jeszcze chodzi do Tesco? Po ubiegłorocznej zmianie na mały format, nie ma tam już nic ciekawego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Och 1 3 miesiące temuocena: 33% 

  A co się dzieje z Panem rzecznikiem Tesco, Panem MS? Czy z powodu Covig zapominamy o Tesco i katastrofalnym stanie marketów?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony