REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (31.10 - 24.11.2019)
Punkt odbioru zakupów internetowych przy hipermarkecie Tesco w Warszawie

Punkt odbioru zakupów internetowych przy hipermarkecie Tesco w Warszawie (materiały własne)

Tesco reorganizuje w Polsce biznes e-commerce w wybranych sklepach. Operator zdecydował o zamknięciach niektórych e-sklepów i zwolnieniach w działach sprzedaży internetowej w kilku hipermarketach sieci.

REKLAMAStoisko mięsne - belka w artykuła (14.11.-31.12.2019)

Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność otrzymała w dniu 29 lipca 2016 r., zawiadomienie o zamiarze rozwiązania umów o pracę z przyczyn nie dotyczących pracowników z pracownikami działów sprzedaży internetowej w hipermarketach Jelenia Góra ul. Jana Pawła II 17, Szczawno Zdrój ul. Łączyńskiego 44, Rzeszów al. Powstańców Warszawy 13.

Przyczyną zwolnień grupowych jest zamknięcie lub zmiana organizacji działów sprzedaży internetowej w hipermarketach Jelenia Góra ul. Jana Pawła II 17, Szczawno Zdrój ul. Łączyńskiego 44, Rzeszów al. Powstańców Warszawy 13, w związku z przyczynami ekonomicznymi.

Jak zapowiadają związkowcy, w najbliższym czasie odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji ws. planowanych zwolnień grupowych.

Sieć Tesco uruchomiła w Polsce sklep internetowy Tesco Ezakupy w 2012 r. Obecnie usługa jest dostępna w 27 hipermarketach w całym kraju. Udziały Tesco w polskim rynku e-grocery sięgają niemal 50 proc.

Tesco zarządza w Polsce siecią ponad 400 hiper- i supermarketów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony