REKLAMAHELIO - Baner Główny - Bakaliowe Kieszonkowe (18-29.09.2019)
Nowe Centrum Dystrybucyjne Tesco w Komornikach pod Poznaniem

Nowe Centrum Dystrybucyjne Tesco w Komornikach pod Poznaniem (materiały prasowe, Tesco Polska)

Tesco odnowiło i poszerzyło umowę na usługi transportowe z firmą logistyczną C.H. Robinson. Kontrakt dotyczy rozszerzenia zakresu obecnej dystrybucji asortymentu do sklepów brytyjskiej sieci w Polsce.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (16-24.09.2019)

Od roku 2011 C.H. Robinson zajmował się obsługą części działalności Tesco Polska w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach w ramach outsourcingu transportowego. W następstwie decyzji Tesco o synchronizacji obecnego modelu działalności w Europie Wschodniej C.H. Robinson otrzymał możliwość rozszerzenia obecnej współpracy logistycznej z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie.

Tesco współpracuje z C.H. Robinson od pięciu lat. Przedstawiciele firmy logistycznej podkreślają, że cieszą się z możliwości rozwijania obecnych relacji biznesowych z Tesco i mają nadzieję na ich umocnienie w przyszłości. - Rozpoczynamy kolejny etap współpracy z Tesco, w którym główny nacisk położony będzie na świadczenie usług najwyższej jakości i o najwyższym stopniu wydajności - mówi Jeroen Eijsink, prezydent C.H. Robinson Europe.

- Jesteśmy zadowoleni z jakości usług świadczonych przez C.H. Robinson. Jesteśmy przekonani, iż dalsza współpraca okaże się wsparciem dla rozwoju naszych strategii biznesowych na następne lata – dodaje Matthew Rhind, dyrektor generalny Tesco ds. dystrybucji.

Tesco Polska jest częścią Tesco PLC, z siedzibą w Welwyn Garden City, Herforshire (Wielka Brytania). Polski zespół liczy niemal 30 000 pracowników zatrudnionych w sieci ok. 430 sklepów w całej Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony