REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Tesco Polska)

Sieć Tesco uruchomiła w Polsce nowy program wsparcia naszych pracowników - Employee Assistant Programme (EAP). Projekt jest odpowiedzią na wyzwania związane ze zdrowiem i samopoczuciem, w tym poradami związanymi z sytuacją pandemii.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jak zapewniają przedstawiciele sieci Tesco Employee Assistant Programme to program bezpłatnego, poufnego i bezstronnego doradztwa dla pracowników i ich rodzin. Dzięki niemu pracownicy sieci Tesco mogą skorzystać z porad związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem – od wskazówek dotyczących poprawy kondycji fizycznej i zdrowego odżywiania się, po porady dotyczące relacji w rodzinie oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych i konfliktowych.

W ramach EAP uruchomiono również specjalną sekcję z poradami, jak radzić sobie w czasach pandemii.

Tesco Polska to sieć 330 sklepów – supermarketów i hipermarketów kompaktowych – działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 9

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony