REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Tesco e-zakupy

Tesco e-zakupy (fot. fot. materiały prasowe)

Nie więcej niż 80 kg to limit zakupów jaki wprowadziła sieć Tesco przy składaniu zamówień online. To odpowiedź na masowe zakupy Polaków przez Internet. Będą też ograniczenia ilościowe dla niektórych kategorii.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Sklepy internetowe z żywnością przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie, a na dostawię trzeba czekać już nawet 6 tygodni. Tesco postanowiło w związku z tym wprowadzić limity sprzedażowe.

„Aby móc oferować nasze usługi jak największej liczbie klientów i zapobiec hurtowym zakupom, wszelkie nowe zamówienia złożone lub zmienione od 30 marca będą ograniczone do maksymalnej wagi 80 kg na zamówienie. Jeśli osiągniesz maksymalny limit, zostaniesz o tym poinformowany w trakcie składania swojego zamówienia" – czytamy w komunikacie sieci.

Sklep ogranicza również liczbę sztuk produktów, które klienci będą mogli kupować w pewnych kategoriach produktowych.

Ponadto za zakupy będzie można zapłacić tylko online. Wyjątkiem są ci, którzy złożyli zamówienie przed 14 marca i wybrali taką formę płatności. Chodzi o maksymalne ograniczenie kontaktu z pracownikiem.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 15

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
 • 4
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony