REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)
kasjerka w Tesco

kasjerka w Tesco (fot. materiały prasowe, Tesco Polska)

Tesco Central Europe wprowadziło nowoczesne rozwiązanie informatyczne, działające w chmurze, służące do zarządzania w czasie rzeczywistym operacjami prowadzonymi w sklepach i pracą personelu – Reflexis Task Manager and Mobility. System został udostępniony 14 tys. pracowników w blisko 1 tys. sklepów w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

REKLAMAMAURENT (EVEROAD) - Belka w artykułach - II etap (czerwiec 2019)

Aby zminimalizować koszty i zwiększyć skuteczność zarządzania międzynarodową siecią tysięcy sklepów, Tesco CE nawiązało współpracę z firmą Reflexis Systems, wdrażając rozwiązanie informatyczne, które upraszcza proces komunikacji wewnętrznej, pozwala dostarczać pracownikom w czasie rzeczywistym niezbędnych informacji i zarządzać ich bieżącymi działaniami.

Pracownicy mogą obecnie za pośrednictwem urządzenia mobilnego uzyskiwać ważne informacje, przyjmować zadania i zgłaszać ich realizację, a kierownicy mogą w czasie rzeczywistym nadzorować realizację zadań. Opracowany przez Reflexis system został we współpracy z Tesco przystosowany do konkretnych potrzeb pracowników, w tym do komunikacji w językach narodowych.

– Reflexis Task Manager pozwala nam skutecznie koordynować komunikację pomiędzy wszystkimi pracownikami w naszych sklepach w Europie, a także prowadzić nadzór nad realizacją wszelkich prac. Nasi pracownicy docenili wygodę i łatwość użytkowania systemu, który umożliwia im porozumiewanie się z kolegami i przełożonymi podczas przebywania na sali sprzedaży – zapewnia Zoltan Egri, szef planowania i wdrażania systemów komunikacyjnych w Tesco CE.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 19

 • 12
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 5
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony