REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

Polski oddział Tesco oficjalnie poinformował zakładową NSZZ "Solidarność" o planach przeprowadzenia kolejnych zwolnień grupowych. Mają one objąć maksymalnie do 1480 pracowników – podaje serwis businessinsider.com.pl.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO) - Belka w artykułach (14-30.06.2019)

(fot. Łukasz Rawa, wiadomoscihandlowe.pl)

Przyczyną zwolnień grupowych są głównie zamknięcia nierentownych sklepów w Olsztynie, Rudzie Śląskiej, Nowym Sączu i Starogardzie Gdańskim oraz likwidacja jednego z trzech centrów dystrybucyjnych sieci. Jak czytamy na businessinsider.com.pl, redukcja zatrudnienia w Tesco Polska wynika także m.in. ze zmian struktur kierowniczych w pozostałych sklepach oraz w centrali spółki.

Businessinsider.com.pl donosi, że zwolnienia grupowe obejmą maksymalnie 1300 osób zatrudnionych na stanowiskach podstawowych i maksymalnie 180 osób pełniących funkcje kierownicze.

Więcej na businessinsider.com.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 3
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Maria 2 9 dni temuocena: 100% 

  Tesco przekracza granicę śmieszności. Za każdym razem mówią, ze to już ostatni raz. A ludzie im wierzą. A potem znów zwolnienia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Alan 1 10 dni temuocena: 100% 

  I bardzo dobrze, te sklepy powinny zniknąć. Syf, brud i fatalna jakość. A personel, szkoda gadać. Zaczynając od podstawowych stanowisk do kierowników.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony